• Základná škola
  • (+12) 34-567-890

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Utorok 17. 10. 2017

Vitajte na EduPage

Drahí Študenti,

na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

• Milí mobilní používatelia,

Váš rozvrh si môžete skontrolovať aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

• Milí učitelia a študenti,

môžete si skontrolovať Váš rozvrh a aktuálne suplovanie. Stačí kliknúť na odkaz v hornej časti stránky.

• 9. 9. 2014 Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.
  • Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť z http://mobile.edupage.org. Do aplikácie sa môžete prihlásiť pomocou rovankého konta ako do tejto EduPage stránky. Výhodou aplikácie je, že budete dostávať okamžité notifikácie zakaždým, keď bude vypublikovaný nový rozvrh alebo suplovanie. Ak ste ešte od školy nedostali heslo, môžete sa prihlásiť ako "hosť" - budete však vidieť iba verejne dostupné informácie.

• Základná škola
    Hlavná 86, 92528 Pusté Úľany