• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
  • Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScSuplovanie boli aktualizované
  • Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Mobilní používatelia

Milí mobilní používatelia,

Váš rozvrh si môžete skontrolovať aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

• Rozvrhy a suplovanie

Milí učitelia a študenti,

môžete si skontrolovať Váš rozvrh a aktuálne suplovanie. Stačí kliknúť na odkaz v hornej časti stránky.

• Vznik tejto www stránky

9. 9. 2014 Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.
  • Mobilná aplikácia

Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť z http://mobile.edupage.org. Do aplikácie sa môžete prihlásiť pomocou rovankého konta ako do tejto EduPage stránky. Výhodou aplikácie je, že budete dostávať okamžité notifikácie zakaždým, keď bude vypublikovaný nový rozvrh alebo suplovanie. Ak ste ešte od školy nedostali heslo, môžete sa prihlásiť ako "hosť" - budete však vidieť iba verejne dostupné informácie.

• Základná škola
    Hlavná 86, 92528 Pusté Úľany